Turuliider Konica Minolta tähistab labelexpo edu

| 9 oktoober 2023

Konica Minolta, Euroopa digitaalsete etiketipressisüsteemide turuliider, tähistab Labelexpo Europe'i messil silmapaistvat edu, sest tema unikaalsel stendil Brüsselis, Belgias, kuulutati välja suur hulk müügitehinguid ja seitse uut müügitehingut.


Keskendudes terviklikele tootmisprotsessidele pakendi- ja etiketisektoris, esitles tehnoloogiajuht Labelexpo Europe 2023 messil uuenduslikke terviklikke ökosüsteeme, et näidata klientidele ja teistele messikülastajatele, kuidas nad saavad võimalused ümber mõelda.

 

Vähem kui kümme aastat pärast seda, kui tehnoloogiagigant teatas esimest korda oma esialgsetest plaanidest siseneda etiketitrükkimise turule, on Konica Minolta tõusnud digitaalsete etiketipresside turuosa liidriks (Infosource). Seda on toetanud tema pühendumine trükitehnoloogiate revolutsioonilisele muutmisele ja pidevale töö tõhustamisele, et aidata etikettide töötlejatel näha kasvava digitaalse turu potentsiaali.


quotation marks

"Euroopa turuosa liidrina digitaalsete etiketipresside süsteemide valdkonnas oli meil Labelexpo 2023 messil silmapaistev edu," lisas ta.

Sacha-Vittorio Paolucci

Konica Minolta Europe'i tööstustrükkimise äriarenduse juht

"Nelja päeva jooksul saime üle 570 juhtumi ja meie stendil teatati seitsmest müügist, mistõttu olime väga rõõmsad, et kohtusime nii paljude külastajatega, et aidata neil näha digitaalse etiketi- ja pakenditootmise potentsiaali, ning et saime nii palju head tagasisidet meie ainulaadse stendi disaini ja ehituse kohta.

Kõik meie lahendused on üles ehitatud vastavalt etikettide töötlejate nõuetele, olgu need siis ühe või paljude etikettide vajadused. Me ei tee täna mingit vahet. Nagu külastajad avastasid, müüme koos oma partneritega lahendusi ühe tervikuna - kõik integreeritud ja automatiseeritud tööstuse 5.0 põhimõtete alusel.

Meie koostöö esindab meie pühendumust trükitehnoloogiate revolutsioonilisele muutmisele ja tegevuse tõhususe parandamisele.

Labelexpo 2023. aasta oli järjekordne suurepärane võimalus täita meie pühendumust klientidele ja tööstusele üldiselt."

Ta lisas: "Me oleme müünud üle 1200 süsteemi kogu maailmas. Digitaalne etiketitootmine on nüüdseks muutunud peavoolutehnoloogiaks. Me tahame jätkata piiride avardamist ja aidata töötlejatel oma trükkimisvõimalusi avardada."