Seadmete muutmine võimsateks tõlkijateks ja paljuks muuks: Konica Minolta uuendab bizhub Evolutioni

| 12 august 2019

Kokkuvõte Konica Minolta paindlikku pilvepõhist platvormi kontoritööde ja suhtluse jaoks bizhub Evolution on täiustatud, et lisada uus võimas uus tõlketeenus, mis võimaldab kasutajatel dokumente sujuvalt tõlkida, säilitades samal ajal dokumentide vormingu. Lahendus on varustatud tehisintellektiga (AI) töötava mootoriga ja selle tõlgete tegemiseks kasutatakse iseõppimisalgoritmi. Kõike seda saab töödelda mobiili, lauaarvuti või Konica Minolta bizhubi seadmete kaudu.


Konica Minolta ühendatud kontorilahenduse keskmes on olnud mugav ja paindlik nutiteenuste platvorm bizhub Evolution alates selle kasutuselevõtust 2016. aastal. See pakub tellimisel dokumentide töötlemist ja muid pilveteenuseid, sealhulgas digitaalsete või paberkandjal dokumentide teisendamine paljudesse formaatidesse ja nende tõlkimine teise keelde. Alates augustist saadaval olev AI-põhine tõlkevärskendus põhineb tõestatud ja väga uuendusliku tõlketeenuse pakkuja tehnoloogial, samas kui kaasasolev teisendusmootor dokumendivormingu taastamiseks on välja töötatud Konica Minolta poolt. Lisaks kõrgele tõlkekvaliteedile on teenusesse kaasatud veel viis keelt. Nüüd on võimalik tõlkida saksa, prantsuse, inglise, hispaania, portugali, itaalia, poola, hollandi ja vene keelde. See on osa bizhub Evolution väärtuspaketist - kliendid, kes on juba tõlketeenuse tellinud, saavad uuendamise eelistest automaatselt ilma lisakuludeta.


Oma ostjate labori 2018. aasta aruandes andis Keypoint Intelligence bizhub Evolutionile kuldreitingu ja kirjeldas platvormi kui “turu ainulaadset”. Rohkem kui 400 klienti, näiteks Lufthansa, on kasutanud pilvepõhiseid teenuseid, mis on saadaval ja integreeritavalt kasutatavad kõigi seadmete jaoks, sealhulgas personaalarvutid, nutitelefonid, tahvelarvutid ja bizhubi MFP-d.


Samuti köidab bizhub Evolution tähelepanu oma kuluefektiivsuse ja paindliku loomusega. Vaatamata teenuste ja tööriistade laiusele peavad ettevõtted maksma ainult selle eest, mida nad tegelikult kasutavad. Platvorm pakub taskukohast viisi juurdepääsule konkreetsetele funktsioonidele, nagu turvaline tõmbeprintimine, pilvfaksimine, dokumentide teisendamine ja palju muud, ilma et oleks vaja investeerida kallisse spetsiaalsesse lahendusse.