Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Liituge Konica Minoltaga Drupa 2024 messil

Hankige oma pilet kohe

Vaadake trükkimise tulevikupotentsiaali

Külastage meid Konica Minolta stendil saalis 8B


Tule Drupa 2024-le ja ole tunnistajaks trükimaailma arengule nagu kunagi varem! Külastage meid Konica Minolta stendil hallis 8B ja avastage meie viimased murrangulised edusammud trükitehnoloogias. Liitu meiega, et kogeda kaasahaaravat kogemust, mis määratleb uuesti, kuidas tajute tootlikkust, kvaliteeti ja jätkusuutlikkust printimises.

Vaadake omal nahal, kuidas Konica Minolta kujundab trükkimise tulevikku, kus võimalused muutuvad elavaks ja trükkimise võimsus omandab täiesti uue mõõtme.

See on see, mis meil teile varuks on:

  • Astuge trükkimise tulevikku, kus iga trükitud lehekülg, pakend, etikett, lakk või foolium ja viimistlus tagavad võrratu väärtuse.
  • Meie uuenduslikud lahendused on seatud revolutsiooniliselt muutma maastikku, nihutades võimalikkuse piire.
  • Te saate olla esirinnas tunnistajaks tipptasemel läbimurretele, mis jätavad teid inspireerituks ja innukaks, et muuta teie enda printimise teekonda.
  • Sukelduge kaasahaaravasse Industry 5.0-lugemisse, kus skaleeritavus, võimsuse usaldusväärsus, jätkusuutlikkus ja arukas tehase automatiseerimine saavad kokku, mille keskmes on inimkogemus.

Liitu meie V.I.P klubiga

Ole kursis Konica Minolta drupa 2024 uudistega!

Liituge meie VIP-klubiga ja saate eksklusiivset teavet, uudiseid ja ingliskeelseid teateid meie osalemise kohta drupal 2024 enne, kui need jõuavad üldisele ajakirjandusele. Ja tänutäheks meie klubiga liitumise eest saate erilise kingituse, kui külastate meie stendi saalis 8B.

Nii et ärge viivitage ja registreeruge juba täna!

liitu meie klubiga


 


 

“Drupa on meie tööstuse alus. Hariv, informatiivne ja inspireeriv - live-ürituste järele on tõeline isu ja me ei jõua oodata, et seal kohal olla.
 
Konica Minolta kui ülemaailmne tehnoloogialiider on näitusel taas väga esindatud. Kuna meie DNA keskmes on pühendumine jätkusuutlikkusele ja sotsiaalse vastutuse eesmärkidele, ootame huviga külastajaid oma stendile, et aidata neil võimalusi ümber mõelda, sütitada oma loomingulisi ideid ja näha trükkimise potentsiaali.

Olaf Lorenz, Rahvusvahelise turunduse juht ja brändikogemuse divisjoni peadirektor

Vaadake trükkimise tulevikupotentsiaali

Vaadake trükkimise tulevikupotentsiaali

Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Website

Liitu meie V.I.P klubiga

Oleme põnevil, et jagada teiega meie drupa 2024 uudiseid. Palun registreeruge ja saate esimese e-kirja märtsis 2024.

Tekstiväljad, millel on * , on kohustuslikud!