Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Liituge Konica Minoltaga Drupa 2024 messil

Avastage trükkimise tulevikupotentsiaali

Külastage meid Konica Minolta stendil saalis 8B


Tule Drupa 2024-le ja ole tunnistajaks trükimaailma arengule nagu ei kunagi varem! Külastage meid Konica Minolta stendil, hallis 8B ja avastage meie viimased murrangulised edusammud trükitehnoloogias. Liitu meiega, et kogeda kaasahaaravat kogemust, mis määratleb uuesti, kuidas tajute tootlikkust, kvaliteeti ja jätkusuutlikkust printimises.

Vaadake omal silmaga, kuidas Konica Minolta kujundab trükkimise tulevikku, kus võimalused muutuvad elavaks ja trükkimise võimsus omandab täiesti uue mõõtme.

See on see, mis meil teile varuks on:

  • Astuge trükkimise tulevikku, kus iga trükitud lehekülg, pakend, etikett, lakk, või foolium ja viimistlus tagavad võrratu väärtuse.
  • ​Meie uuenduslikud lahendused on seatud revolutsiooniliselt muutma maastikku, nihutades võimalikkuse piire.
  • Te saate olla tipptasemel läbimurretele esimesteks tunnistajateks, mis jätavad teid inspireerituks ja innukaks, et muuta teie enda printimise teekonda.
  • Sukelduge kaasahaaravasse Industry 5.0 lukku, mille fookuses on skaleeritavus, usaldusväärne võimsus, jätkusuutlikkus ja arukas tehase automatiseerimine.

Konica Minolta stendi

Paberile trükkimine

Uuri, kuidas Konica Minolta digitaaltooneriga printimissüsteemid aitavad sul muuta paberilehe kunstiteoseks. Tõsta oma töövoog enneolematu jõudluse tasemele meie automatiseerimislahenduste abil ja loo meie nutikate viimistluslahendustega trükitooted, mis paistavad tõeliselt silma.

Pakendile trükkimine

Lainepapist pakend ei ole enam ainult valine ümbris pakkide saatmiseks. Meie automaatsed, kõrgel kiirusel töötavad, lainepapi ja kartongi jaoks mõeldud digitrüki maisnad, paistavad silma oma erksate värvide, veekindluse, automaatse söötja ja virnastaja poolest.

Alustage Drupal uuenduste teekonda, esitleme täielikult integreeritud tehase 5.0 MGI AlphaJet'i, mis lubab revolutsioonilist trükkimiskogemust, ühendab tipptasemel tehnoloogia ja sujuvad funktsioonid.

Kleebiste trükkimine

Digitaalne kleebiste tootmine on jätkuvalt kasvav. Kasutage seda ära ja külastage meid, et teada saada, kuidas saate Konica Minolta abiga kasutada kõiki digitaalse kleebisetrükkimise töövoo eeliseid: alustades kleebiste in-line tootmisest ja kaunistamisest kuni lõikamiseni, hoides oma tootmisliini kasumlikuna.

Inkjet trükk

Tindiprintimist kasutades saate mitmekesistada oma trükiseid ja eristuda konkurentidest. Automatiseeritud töövoog aitab teil suurendada kasumlikkust ja vähendada trükieelseid kulutusi, mis laiendab teie turupotentsiaali.

Suurendage oma paindlikkust Konica Minolta tindipritsisüsteemide abil, mis võimaldavad printida peaaegu kõikidele aluspindadele - alates tugevasti tekstureeritud materjalidest, plastikust kuni pakendite ja papini. Ja kuna selles valdkonnas on meie jaoks esmane väljapaistvus: Avastage ilu ning suurendage toote väärtust ja tajutavust lakkimise ja fooliumiga piiramatute võimaluste abil.

Tarkvara

Astuge tulevikku printimise automatiseerimise valdkonnas Konica Minolta Drupa stendil, kus me tutvustame murrangulist AccurioPro Dashboard lahendust, mis võimaldab teie prindiruumide põhjalikku analüüsi ja optimeerimist.

Avastage programmeeritud printimist, paigutusanalüüsi ja mitmekülgseid VDP võimalusi, mis on kõik sujuvalt integreeritud meie professionaalsetesse süsteemidesse, mis pole loodud mitte ainult kulude vähendamiseks ja tootlikkuse suurendamiseks, vaid ka teie ettevõtte kasvu tõstmiseks. Ärge jätke vahele meie live-tarkvara tutvustusi.

Teised

Katame teie vajadused trükitööstuse dünaamilisel maastikul. Konica Minolta on teie partner kõiges, mis on seotud trükkimisega: Tutvuge meie tööstusliku trükkimise spetsialistide partner IIJga, kes pakub trükkimiseks kohandatud lahendusi praktiliselt kõigele, meie sensorite lahendustega, mis aitavad teil saavutada just õige värvi, ja meie tekstiilitrükkimise üksuse näidistega.

Külastage meid Konica Minolta stendil hallis 8B

Liitu meie V.I.P klubiga

Ole kursis Konica Minolta drupa 2024 uudistega!

Liituge meie VIP-klubiga ja saate eksklusiivset teavet, uudiseid ja ingliskeelseid teateid meie osalemise kohta drupal 2024 enne, kui need jõuavad üldisele ajakirjandusele. Ja tänutäheks meie klubiga liitumise eest saate erilise kingituse, kui külastate meie stendi saalis 8B.

Nii et ärge viivitage ja registreeruge juba täna!

liitu meie klubiga


 


 

“Drupa on meie tööstuse alus. Hariv, informatiivne ja inspireeriv - live-ürituste järele on tõeline isu ja me ei jõua oodata, et seal kohal olla.

Konica Minolta kui ülemaailmne tehnoloogialiider on näitusel taas väga esindatud. Kuna meie DNA keskmes on pühendumine jätkusuutlikkusele ja sotsiaalse vastutuse eesmärkidele, ootame huviga külastajaid oma stendile, et aidata neil võimalusi ümber mõelda, sütitada oma loomingulisi ideid ja näha trükkimise potentsiaali."


Olaf Lorenz, Rahvusvahelise turunduse juht ja brändikogemuse divisjoni peadirektor

Avastage trükkimise tulevikupotentsiaali

Avastage trükkimise tulevikupotentsiaali

Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Website

Liitu meie V.I.P klubiga

Oleme põnevil, et jagada teiega meie drupa 2024 uudiseid. Palun registreeruge ja saate esimese e-kirja märtsis 2024.

Tekstiväljad, millel on * , on kohustuslikud!