Paindlikud lahendused, mis muudavad teie IT lihtsaks


Integreeritud IT-teenused teie ettevõttele

Teave on meie DNA-s ja seetõttu aitavad Konica Minolta IT-teenused teil digitaalsest transformatsioonist maksimaalselt kasu lõigata. Muudame teie ettevõtte tulevikukindlaks, suurendades teie tegevuse tõhusust, tegemata samas kompromisse turvalisuse arvelt.

Kõik-ühes-IT

Meie töökoha keskus lihtsustab IT-d, kõrvaldab korduvad IT-ülesanded ja soovimatud takistused ning optimeerib IT-teenuste kogukulu. See loob teie praeguse tehnoloogia tugevdamise teel tuleviku tarbeks taristu. Kasutage seda, et suurendada kogu oma töövõimekust või osa sellest lahenduse abil, mis areneb koos teiega, võimaldades teil oma tänased IT-lahendused unustada ja keskenduda ettevõtte arendamisele tuleviku tarbeks.
Hallatud IT-teenused

Tänapäeva IT-osakonnad – eriti väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes – seisavad silmitsi pidevalt keerulisemaks muutuvate ülesannetega. See toob kaasa suure kulu ja nõuab IT-ressursside uuendamist. Pakume teile IT-taristu täieliku või osalise haldamise võimalust, et tagada teile meelerahu ning rohkem aega ja energiat oma ettevõttele keskendumiseks.

 

Teabehaldus

Teabe hulk kasvab järk-järgult iga päevaga. Dokumendifailid, meilid, veebimaterjalid, arved jpm moodustavad tohutu andmemahu. Struktureerimata teavet, mis on sageli salastamata, talletatakse eri kohtades ning peamine probleem on tavaliselt järjepideva andmetaristu puudumine, mis toob kaasa aeganõudva administratiivse tegevuse ja ebaturvalised protsessid. Optimeerige ettevõtte teabega seotud protsesse, kasutades Konica Minolta komplekti Managed Content Services (MCS).

 


 

Keskenduge meie teenuste abil oma ärile!

Struktureeritud äriprotsessid ning tugev ja turvaline IT-taristu on tänapäeva turgudel konkurentsis püsimiseks üliolulised. Konica Minolta äriteenused võimaldavad teil protsesse optimeerida ja teabe kasutamist lihtsustada. Meie portfooliosse kuuluvad konsultatsiooniteenused ning taristu juurutamis- ja juhtimisteenused. Meie toel võite unustada oma praegused IT-lahendused ja keskenduda ettevõtte arendamisele tuleviku tarbeks.