AccurioPro Flux Ultimate

Töö ööpäevaringne piletipõhine veebis edastamine


Accurio ProFlux Ultimate’i tarkvara pakub tohutul hulgal Web 2 Printi lahendusi


Kas soovite printimise vallas parimat Web 2 Printi tarkvara? Valige Ultimate


AccurioPro Flux Ultimate on AccurioPro Flux Suite’i põhjalikem tooteversioon, mis pakub veebist printimise funktsiooni, millel on ettevalmistamise ja töövoo haldamise võimalused.


Skaleeritav tarkvarapakett  AccurioPro Flux Ultimate hõlmab mitmesuguseid tööriistu, mis võimaldavad teil kogu printimise töövoogu organiseerida, automatiseerida ja optimeerida.


 AccurioPro Flux Ultimate koondab ühte professionaalsesse veebist printimise rakendusse töö veebis edastamise, veebis maksmise ja veebis oleku jälgimise võimalused, tänu millele on tegemist ideaalse tarkvaratööriistaga iga veebist printimise teenuse pakkuja jaoks, kellel on oma serverikeskkond.


AccurioPro Flux - the automated print flow solution by Konica Minolta

Scalability for complete flexibility – AccurioPro Flux is a highly scalable software suite, which makes available a range of tools to organise, automate and optimise a company’s entire print workflow.

AccurioPro Flux Ultimate’i töövoog

Kõige põhjalikum Web 2 Printi tarkvararakendus, mis praegu turul saadaval

Kõige põhjalikum Web 2 Printi tarkvararakendus, mis praegu turul saadaval

Tipptarkvararakendusel on tohutul hulgal veebipõhiseid hüvesid, kaasa arvatud ühekordne sisselogimine, vormid, töö veebis edastamine, mugav veebist tellimine, ettevalmistamine, erinevad tellimise töövood, veebis maksmine, kohene veebis esitatav hinnapakkumine, maksete ja veebioleku jälgimine, armatuurlaua funktsioon, teavitused ja kohene veebis esitatav hinnapakkumine.


AccurioPro Flux Ultimate on AccurioPro Flux Suite’i põhjalikem tooteversioon, mis pakub veebist printimise funktsiooni, millel on ettevalmistamise ja töövoo haldamise võimalused.

AccurioPro Flux Ultimate

AccurioPro Flux Ultimate

Accurio ProFlux Ultimate’i veebist printimise tarkvara võimaldab veebist printimise portaali üles laadida kuni 300-s eri vormingus faile, tänu millele ei ole klientidel tarvis spetsiaalset teisendamisrakendust, samuti võimaldab see printimisteenuse pakkujatel luua vastavaid veebipoode, kus on eri kasutajarühmade jaoks eraldi kasutajaliidesed, tooted ja hinnakirjad, ning integreerida printimise töövoogu väliseid raamatupidamislahendusi.


Tarkvara loob ühenduse ka raamatupidamisprogrammidega Pcounter (Control System), SafeQ (Ysoft) ja PaperCut. See võimaldab kuni 10 täiendaval kasutajal korraga keskses tööde loendis töötada, integreerib PDF-iga seotud probleemide lahendamiseks ja tootmisvigade vältimiseks väliseid ettevalmistusmootoreid ning võimaldab trükiruumi kasutajatel kujutise/rastri põhjal dokumente redigeerida ning teha tüüpilisi piltide redigeerimistoiminguid funktsioonidega, nagu tähnide eemaldamine, sirgendamine, pintsel, kustutamine, joon, täide.


Get the product brochure now to have all information at hand.

AccurioPro Flux Ultimate brochure
AccurioPro_Flux_Ultimate_variable-data-thumbnail