Ofset-seadme ühendamine

Digitaalse ja ofsettrüki kokkusobitamine

Maksimeerige seda, kuidas saate kasutada nii digitaalseid kui ka ofset-seadmeid – vaid ühe liidesega.


Investeeringu võimalikult otstarbekas kasutamine, otsuste langetamine selle kohta, kas tõhusam oleks kasutada traditsioonilist ofsettrükki või digitaalset trükki ning võimalikult sujuva digitaalsele trükile ülemineku korraldamine on vaid mõned väljakutsed, millega peate tänapäeva muutuvas trükimaailmas kokku puutuma. Kuidas seda kõike teha?

Konica Minolta pakub hübriidse töövoo ühenduvust, mis on kombineeritud kõige paindlikuma tootmisega, maksimeerides seda, kuidas saate kasutada nii oma digitaalseid kui ka ofset-seadmeid ning teha seda kõike ühe liidese kaudu. Aastate jooksul on tööstuslike ofsettrükimasinate töövoogude arendamisel peetud silmas ainult ofsettrükki. Kui tootmisesse lisandusid digitaalsed trükimasinad, siis avastasid ofsettrükikojad, et nende töövoonõudeid on erinevad ja käitlesid töövoogusid seetõttu eraldi.


Klientide vajaduste ja nõudmiste muutudes kasvas vajadus valmistada samu töid nii ofset- kui ka digitaaltrükistena. See polnud aga kõik: trükiteenuste osutajad vajasid lahendust, mis vähendaks kulusid, vigasid ja kordustükke ning mis kõige tähtsam – pakuks strateegiat, mis suudaks täita turu pidevalt muutuvaid nõudmisi. Selle tulemusel kerkiski esile hübriidne töövoog.


Kuidas saab need kaks maailma – litograafia ja digitaaltrükki – omavahel ühendada?

Eelkõige tuleb meeles pidada seda, et ehkki digitaalse ja ofsettrüki töövood on erinevad, saab neid kasutada ka üksteist täiendaval viisil. Tänapäevased hübriidsed töövood annavad teie käeulatusse mõlema maailma parimad omadused.


Hübriidne töövoog

Hübriidne töövoog on üks töövoohalduse süsteem, mis toetab nii ofsettrükki kui ka digitaaltrükki. Saate selle abil trükitöid töödelda, trükkida ja jälgida, kasutades kõige selle jaoks ühte liidest. Hübriidne töövoog võib suunata töö kas ofset- või digitaalsesse trükimasinasse, arvestades mitmesuguseid tegureid, nagu tiraaž, tähtaeg, lehe suurus, alusmaterjal ja viimistlus. See aitab teie trükiteenusel säilitada andmeterviklust, trükikvaliteeti, värvide järjepidevust ning pakub kiiremaid tootmisaegu ning see vähendab automatiseerimise abil vigasid.


Kuidas saaksin oma trükiste tootmist paindlikumaks muuta?

Hübriidsete töövoogude juurutamine annab silmapaistvaid tulemusi mitmesuguste tööstsenaariumite korral. Kõige tähelepanuväärsemat mõju avaldab see nende stsenaariumite puhul, kus muudetakse töö nõudeid, nt tiraaži, segatakse staatilisi ja muutuvaid komponente ning töid edastatakse veebi kaudu. See tootmisprotsess aitab saavutada suuremat paindlikkust, parandab tööde jälgimist ja täiustab automaatikat. Suurima paindlikkuse saavutamiseks tuleb aga rakendada rikkalikemaid töövoo integreerimise valikuid ja võtta kasutusele avatud standardid, nagu Job Definition Format (JDF).


Teie trükiste tootmist võib hübriidne töövoog aidata järgmiselt.

Tänu kiirelt valmivatele näidistrükistele saavad kasutajad tööd üle vaadata enne, kui antakse heakskiit masstootmiseks. Trükivalmis failide abil saab töid hiljem nii digitaalsetes kui ka ofsettrükimasinates uuesti kasutada.


  • Saate kasutada varasemat ofsettrükitööd ja sisu trükieelse järjepidevuse suurendamiseks ning väikse tiraažiga digitaalseteks kordustrükkideks.
  • Saate digitaalse trükimasinaga trükkida kiiresti ofsettrükise jaoks proovitöö.
  • Operaatorid ei pea määrama iga tööd käsitsi eraldi tootmisjärjekorda, mis säästab aega ja suurendab tõhusust.


Kuidas saate olemasolevaid varasid maksimaalselt kasutada?

Olemasolevate ofsettrüki töövoogude maksimaalseks rakendamiseks lisage lihtsalt digitaalsed trükimoodulid ja looge hübriidne töövoog. Võite lisaks integreerida ka trükitööde juhtimisteabe süsteemi (MIS), mis näitab teile reaalajaliselt kõigi tööde olekut. Konica Minolta täielik tööstuslike trükimasinate valik ja suur kontrollerite valik aitavad teil juba tehtud investeeringuid maksimaalselt ära kasutada. Saate integreerida need sujuvalt olemasolevate ofset-töövoogudega, nagu Agfa Apogee, Screen Equios ja Kodak Prinergy.


Need süsteemid on automatiseeritud PDF-i põhised töövood, mis pakuvad täielikult tsentraliseeritud JDF-toega trükieelseid tootmiskeskuseid. See tipptasemel automatiseerimine aitab teil suurendada tootlikkust, vähendada vigade hulka ja lühendada tootmisaegu. Ofset- ja digitaalsete trükimasinate integreerimise abil saate luua tõhusama ja lihtsama viisi kõigis seadmetes tööde haldamiseks ja tööde valmistamiseks.

Kogege suurima paindlikkusega tootmist

Kogege suurima paindlikkusega tootmist

Digitaalse ja ofsettrüki kokkusobitamine

  • Kulude vähendamine ja tootlikkuse suurendamine automatiseerimise abil
  • Trüki-eelsete tööde tõhususe suurendamine
  • Trükivõime maksimeerimine, sest saate teha rohkem asju lühema aja ja vähemate vigadega
  • Saate säilitada tööde andmeterviklikkust, järjepidevust ja kvaliteedikontrolli, vähendades samas kulusid
  • Ületate klientide ootusi, parandades tootmisaegu
Riistvara
hardware icon
Konica Minolta riistvaratooted

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
Konica Minolta teenused

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Ofset- ja digitaaltrükk – üks lahendus kõigi haldamiseks

Hübriidne töövoog võimaldab ühel trükieelsete tööde operaatoril ühes jaamas eri seadmeid hallata ja juhtida. Kasutate ühte töövooprotsessi, mis toetab nii ofset- kui ka digitrüki väljundi valikuid, pakub suuremat värvide järjepidevust, sisu töökindlust ja kiiremaid tootmisaegu ning vähendab vigasid automaatsete töövoogudega. 


Kuna töid töödeldakse sama RIP-ga, siis säilib tööde andmeterviklus ka eri seadmetes. Ofsettrüki töövoo trükieelse kontrolli mootor kõrvaldab samuti vigasid ja PDF-failide võimalike probleeme. Paigutust saab hallata ja automatiseerida nii digitaalse kui ka ofsettrüki puhul, mis optimeerib trükieelsete tööde ja ettevalmistamise kiirust. Kiireks proovitööde või tööde trükkimiseks pakub AccurioPress automaatset kahele küljele trükkimist.

   

   

Kvaliteedi funktsiooni ikoon

Hübriidne töövoog võimaldab juhtida eri seadmeid ühest jaamast

Optimeerige oma trükiprotsesse juba täna Konica Minolta hübriidse töövoo ühendusega.

Optimeerige oma trükiprotsesse juba täna Konica Minolta hübriidse töövoo ühendusega.

Võtke meiega ühendust

Lisateabe saamiseks klõpsake lingil „Võtke meiega ühendust“ ning meie spetsialistide meeskond juhendab teid hea meelega läbi kogu protsessi, alustades parima lahenduse valimisest ja lõpetades Konica Minolta uusima tehnoloogia juurutamisega.

Optimise your printing processes today – with Konica Minolta’s hybrid workflow connectivity!

To find out more, just click on Contact us, and our team of specialists will be happy to guide you through the whole process – from picking the best solution through to implementing the latest technology Konica Minolta has to offer.