Raamatute kirjastamise tulevik

Uus nõudetrüki tehnoloogia pakub mitmesuguseid raamatute kirjastamise valikuid, mis kindlasti teie klientidele meeldivad

Looge uus tuluallikas nõudetrüki teenusega


Konica Minolta trükimasinate seeria AccurioPress võimaldab teil minna isekirjastamise turule, mis ei olnud varem kasumlik või mida lihtsalt ei eksisteerinud.

Raamatute kirjastamine oli vanasti keeruline. Aga nagu teame, siis ajad ja tehnoloogiad muutuvad. Kirjastamine oli varem ofsettrüki valdus, aga nõudekirjastamine on nüüd kiirelt kasvav sektor, mis võimaldab algajatel autoritel üle kogu maailma trükkida nõudmisel isegi väga väikse tiraažiga raamatuid, kalendreid, ajakirju või fotoalbumeid.


Seetõttu on see muutunud digitaalsetele trükikodadele potentsiaalselt suureks ärivõimaluseks. Paindlikud trükiteenuste osutajad saavad sellest trendist kasu lõigata, tootes mitmesuguseid köidetud dokumente, k.a raamatuid, kalendreid, ajakirju ja fotoalbumeid. InfoTrendsi hinnangul kasvab 7-aastase prognoosiperioodi jooksul raamatute trükiturg 16,7% võrra, mis tähendab, et raamatukirjastajate trükimaht moodustab 2016. aastaks 54 miljardit lehte. Teisisõnu – nõudekirjastamine on uus ärivaldkond, millega tasub lähemalt tutvuda.


Nõudetrükk võimaldab autoritel ise raamatuid kirjastada, nad võivad nii isegi kõigepealt raamatute tellimusi koguda ja raamatuid pärast seda trükkida. Nõudekirjastamise suur eelis on see, et see võimaldab toota kasumlikult isegi vaid ühe eksemplariga väikseid trükitiraaže ning lühendab raamatu müügiletuleku aega. Nõudekirjastamine võib osutuda teie ettevõtte jaoks uueks kasulikuks tuluallikaks.


Kuidas sellest turust kõige suuremat kasu lõigata? Konica Minolta võrratu trükimasinate seeria AccurioPress, kuhu kuuluvad nii AccurioPressi kui ka bizhub Pressi tooted, pakub suurt hulka valikuid, mille abil saate just seda teha. AccurioPressi süsteemid sobivad täiuslikult digitaalse trükikeskkonna laiendamiseks, pakkudes professionaalseid modulaarseid viimistlusvalikuid, silmapaistvaid värve ja stabiilset registreerimist koos suurepärase trükikvaliteediga. AccurioPressi süsteemid võimaldavad trükiteenuste osutajatel pakkuda laia valikut olulisi digitaaltrükiteenuseid ja trükirakendusi, sh värvitrüki teenuseid, nagu visiitkaartide, lendlehtede, brošüüride, plakatite ja ümbrikute trükkimine ning palju muud.

KM-1 brings books to life for trend-setting Totem.com.pl

Having previously outsourced book cover production, with the AccurioJet KM-1 the whole process can be managed in-house which enables Totem.com.pl to offer a real print on demand service, the company benefits from offset-like quality production and lower costs as well as the ability to print on standard offset media as well as cardboard, metallic grades and Plastics.

Raamatute kirjastamine

Raamatute kirjastamine

Kirjastamise tulevik

Öeldakse, et igas inimeses on peidus vähemalt üks raamat ja teie kui trükiteenuse osutaja jaoks on see väga hea uudis. Nõudekirjastamine on veel üks kiiresti kasvav sektor, mis on uue tehnoloogia tulemusel viimase kahe aastakümne jooksul tekkinud. Teie kliendid tahavad, et pakuksite nõudekirjastamist, sest see muudab võimalikuks ja tehtavaks väikse tiraažiga isekirjastamise, lühendab raamatu avaldamise aega, vähendab kirjastamiskulusid ning kõrvaldab trükitud raamatute ladustamisega seotud kulud.

Riistvara
hardware icon
AccurioPress ja bizhub PRESS

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Miks nõudetrükkimine on nii nõutud (ja on muutumas veelgi populaarsemaks)?

Nõudekirjastamine pakub mitmesuguseid eeliseid. Kui laiendate oma teenustevalikut ning hakkate pakkuma raamatute, kalendrite, ajakirjade, fotoalbumite jms trükiteenust, siis loob see teile potentsiaalselt väga suure uue tuluallika ning võimaldab samas olemasolevaid trükkimisvahendeid (nt liinisiseseid viimistlusfunktsioone) intensiivsemalt kasutada. 


Nii et kui tahate suurendada oma müügitulu, laiendada tootevalikut ja liikuda uuele kiiresti kasvavale turule, siis soovitame hakata tegelema nõudekirjastamisega ja paigaldada AccurioPressi tooteseeria kohandatud riistvara. 


Nõudekirjastamine pakub järgmiseid eeliseid.

   

   

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Lühike õppimiskõver

Kvaliteedi funktsiooni ikoon

Võimaldab autoritel teoseid ise kirjastada

Kopeerimisfunktsiooni ikoon

Laiendab trükitoodete ja -teenuste valikut

Lõpptöötluse funktsiooni ikoon

Loob kasutusvalmis trükitooteid (k.a köidab ja voldib raamatuid), ilma et peaksite tegema käsitsi lisatoiminguid

Skannimisfunktsiooni ikoon

Saate pakkuda kalendreid, raamatuid ja muid meediume

Kohandamisfunktsiooni ikoon

Muudab väikse tiraažiga raamatud kasumlikuks

Prindifunktsiooni ikoon

Vähendab trükiks ettevalmistamise kulusid

Lõpptöötluse funktsiooni ikoon

Vähendab trükiks ettevalmistamise kulusid

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

Lisab ülimalt tõhusa tootmisprotsessi

Kiirusfunktsiooni ikoon

Säästab materjale, aega ja raha

Konica Minolta’s business development program

DIGITAL1234 presents you with four simple steps to more business. Konica Minolta’s business development program has been designed to enable print providers to thrive in their businesses. It takes an opportunity-based approach, showing customers in four practical steps how to identify, assess, justify and implement new business opportunities. All you have to do is register once to obtain all this valuable information – free of any obligation or expense.


Four steps to build your business:

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Kuidas saate teenida raamatute kirjastamisega?

Kuidas saate teenida raamatute kirjastamisega?

Nõudekirjastamine

Nõudekirjastamine on kasvav ärisektor, mis hõlmab raamatute, kalendrite, ajakirjade või fotoalbumite nõudmise järgi tootmist. Kirjastamine oli vanasti ofsettrükki valdus, kuid nüüd on sellest saanud suur ärivõimalus digitaalsetele trükikodadele. Nõudetrükkimine võimaldab autoritel ise raamatuid kirjastada ning nad võivad isegi kõigepealt raamatute tellimusi koguda ja alles seejärel raamatuid trükkida.


Nõudekirjastamise suur eelis on see, et saate toota kasumlikult isegi vaid ühe eksemplariga väiksed trükitiraaže ning see lühendab loomulikult raamatu müügiletuleku aega. Nõudekirjastamine võib osutuda teie ettevõtte jaoks uueks kasulikuks tuluallikaks. Võime aidata teil sellele turule liikuda.


Miks kliendid nõuavad nõudekirjastamist?

  • See muudab väikse tiraažiga isekirjastamise võimalikuks ja tehtavaks
  • Lühendab müügiletuleku aega
  • Langetab kirjastuskulusid
  • Kõrvaldab trükitud raamatute ladustamisega seotud kulud

Kuidas on nõudekirjastamine kasulik teie jaoks?

  • Uus tuluallikas
  • Lai potentsiaalsete tööde valik: raamatud, kalendrid, ajakirjad, fotoalbumid jms
  • Olemasolevate trükivahendite (nt liinisiseste viimistlusfunktsioonide) intensiivsem kasutamine

Suurendage oma müügitulu ja laiendage teenuste valikut nõudekirjastamisega – see muudab teie tegevust täielikult!

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust

Kas arvate, et nõudekirjastamine võiks olla teie ettevõtte jaoks õige valik? Kui soovite arutada, kuidas AccurioPressi riistvaralahendused võiksid täita teie vajadusi, võtke ühendust meie spetsialistidega.

Think on-demand publishing might be the right direction for your company? To chat about how our AccurioPress hardware solutions could be meeting your needs, contact one of our specialists.