Trükiteenuste tulevik: veebipõhine prindi- ja trükiteenus

Miks veebipõhine prindi- ja trükiteenus pakub teile kõiki veebipõhiseid trükilahendusi, mida iial vajate?

Veebi- ja e-printimise lahendused, mida teie kliendid kasutavad


Internet ja e-kaubandus on muutunud igapäevaelu lahutamatuks osaks ning neist on saamas põhikanalid enamike äritehingute tegemiseks.

Selleks et säilitada konkurentsivõime ka tulevikus, peavad väikese ja keskmise suurusega trükikojad pakkuma veebipõhiseid prindi- ja trükilahendusi (W2B), nagu kaugkirjastamine, veebi kaudu trükkimine ja e-äride trükiteenused, mis aitavad tooteid ja teenuseid tutvustada ning müüa. Teie kliendid tunnevad juba veebipõhist prindi- ja trükilahendust ning veebipõhiseid süsteeme ja on harjunud ostma selliseid tooteid nagu raamatud, kontoritarbed, kirjatarbed ja kaardid ning kasutama teenuseid, nagu reisiteenused, andmetalletus ja pilvandmetöötlusteenused.


Sellepärast on veebipõhine prindi- ja trükiteenus nii oluline teie kui trükiteenuse osutaja jaoks. Selle abil saate eristada oma teenuseid konkurentide omadest, vähendada üldkulusid, parandada tõhusust ja teha palju muud.Mida pakub veebipõhine prindi- ja trükiteenus trükikojale? 

Veebipõhine prindi- ja trükiteenus pakub trükikeskkonnale muuhulgas järgmiseid eeliseid.


 • See võib aidata vähendada kliendi turundusosakonna aja- ja rahakulusid
 • See võib abistada kliendi trükimaterjalide eest vastutavaid töötajaid
 • Võimaldab klientidel esitada tellimusi iga päev ööpäev läbi
 • Muudab tellimuste töötlemise läbipaistvamaks, mis vähendab klienditeeninduse päringuid
 • Abistab kliendi trükimaterjalide eest vastutavaid töötajaid
 • Loob veebis kõigi toodete ja teenuste jaoks poe „vaateakna“, mis suurendab müüki
 • Saate pakkuda veebimakse valikuid, mis parandab rahavoogu
 • Automatiseerib tellimise, maksmise ja raamatupidamise protsesse

Veebipõhine prindi- ja trükilahendus

Veebipõhine prindi- ja trükilahendus

Miks on veebipõhine prindi- ja trükilahendus nii oluline?

Veebipõhised prindi- ja trükilahendused on kiiresti muutumas digitaalsete prindi- ning trükiteenuste osutajate strateegiate ülioluliseks komponentiks ja seda mitte üksnes kättesaadavuse huvides, vaid ka müügi, turustamise ja disaini toetamiseks. See pakub ka vahendeid, mille abil on võimalik ületada keskkontori halduskulude hüppelisest kasvust tingitud probleeme, mida põhjustavad suure hulga väikse tiraaži ja väikse hinnaga tööd. Enamik prindi- ja trükiteenuste haldusprotsesse ning tavapäraseid haldussüsteeme on sobilikud ofsettrükiste jaoks ja digitaalsete prindi-/trükitööde keskkonna nõudmised valmistavad neile raskusi.

Riistvara
hardware icon
Jätke oma jälg veebipõhise prindi- ja trükilahenduse veebikeskkonda

AccurioPressi tooteseeria kiired värvitrükimasinad on välkkiired, lihtsalt kasutatavad ja võimsate liinisiseste viimistlusvalikutega, tänu millele viivad need digitaalse tootlikkuse uuele tasemele, säästes aega, tööjõukulusid ja ka ruumi teie tootmisüksuses.

Tarkvara
software icon
Tarkvara, mille abil saate Interneti oma kasuks tööle panna

Kas soovite hakata edukalt tegutsema kohe pärast veebipõhise prindi- ja trükilahenduse installimist? Peate alustama täpselt õige tarkvaraga. AccurioPro Flux Ultimate on tipptasemel veebipõhine prindi- ja trükilahendus, mis võimaldab trükiteenuste osutajatel, ettevõttesisestel trükikodadel, avalikõiguslikelt asutustel ning haridusasutustel pakkuda turvalist, piletipõhist trükitööde veebi kaudu edastamist. Lõppkasutajad saavad seejärel kasutada seda mugavat teenust iga päev ööpäev läbi.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Veebipõhine prindi- ja trükilahendus pole enam lisavalik, vaid see on lahendus, mida trüki- ning prinditeenuste osutajad lihtsalt peavad pakkuma.

Veebipõhine prindi- ja trükitööde lahendus võimaldab klientidel mugavalt veebi kaudu oma tellimusi esitada, faile üles laadida ja tööde eelvaadet vaadata. Trükivalmis dokumente võib näidata kataloogides ning samas võib tellimiseks pakkuda ka muid tooteid kui trükised. Rakendus kontrollib, kas failid on trükitavad, kas kliendi edastatud kujutiste eraldusvõime on õige, kas fondid on manustatud ja kas failid sisaldavad teavet läbipaistvate elementide kohta. Enamik veebipõhiseid prindi- ja trükilahendusi lasevad klientidel kohandada varem disainitud malle ning laadida üles oma sisu automaatseks trükiste tootmiseks. 


Mis on veebipõhine prindi-/trükilahendus ning miks te seda vajate?

   

   

Kuidas AccurioPro Flux teid abistab?

Accurio Pro Flux - automatiseeritud trükivoogude lahendus.

  Get ready for a new business opportunity

Enabling business through Web to Print
 

How your in-house print room can profit

In today's networked corporate environments many of the internal processes are already web-based. So why shouldn't in-house printing be as well?

Web to Print (W2P) offers in-house print rooms an exciting opportunity to enhance the efficiency, convenience and speed with which print orders can be placed and implemented. W2P enables print orders to be placed at any time because the print room is open for business 24/7. Besides, W2P makes significant savings possible – both company-wide and within the print room. As most in-house print rooms are run as profit centres, the economic advantages of W2P are particularly important.


How your business will benefit from Web to Print in the print room:
 

 • Print room open for business 24/7
 • Time and money savings
 • More efficient order processes
 • Extend service to internal customers
 • Order-tracking functionality
 • Higher degree of automation

How an in-house print room profits from Web to Print:
 

 • Costs cut
 • Profits boosted
 • Productivity increased
 • Order processes streamlined
 • Re-order print jobs easily
 • Relationships with internal customers improved
 • Number of time-consuming enquiries reduced


Cost-cutting self-service is one of the biggest benefits W2P brings to an in-house print room. Can you afford to miss out on this technology?
 

Identify

Step 1 1

Assess

Step 2 2

Justify

Step 3 3

Implement

Step 4 4

Suur produktiivsus trükitööde kasumlikkuse parandamiseks

Suur produktiivsus trükitööde kasumlikkuse parandamiseks

Täitke uue põlvkonna digitaalsete ülesannete kasvavaid nõudmisi

AccurioPrinti digitaalsete süsteemide valik on loodud täitma uue põlvkonna digitaalsete ülesannete kasvavaid nõudmisi. Need trükiteenuste pakkujate ja teiste professionaalide jaoks hoolikalt projekteeritud süsteemid pakuvad erakordset värvide reprodutseerimist ja stabiilset registreerimist ning suudavad samuti tõhusalt ja töökindlalt luua paberkandjate põhjal digitaalfaile.


Miks peaksite suutma kasutada prindi- ja trükitööde lahendust?

Me kõik puutume varem või hiljem kokku veebipõhiste teenuste ja pilvandmetöötluse kasvava trendiga, sest üha enam kliente läheb üle veebipõhisele keskkonnale ja nad ootavad, et teie ettevõte osutaks veebipõhiseid teenuseid.

 

Viimase kahe aastakümne jooksul on e-kaubanduse maht üle kogu maailma üha kasvanud. Kui 1995. aastal moodustas netikasutajate arv vaid 0,4%, siis 2012. aastaks oli see kasvanud 34,8 protsendini ning jätkas plahvatuslikku kasvu. Kõige küpsem turg USA kasvas 2015. aasta seisuga endiselt 8% aastas, samas kui Hiina hakkas mahu osas seda 2015. aastal ületama ja prognooside kohaselt kolmekordistab Hiina 2020. aastaks oma veebitehingute mahtu.

 

Tänu veebipõhistele prindi- ja trükilahendustele on selle kasvutrendi võimalikud kasutegurid trükitööstusele ulatuslikud. Veebipõhised prindi- ja trükilahendused võimaldavad prindi- ning trükiteenuste osutajatel laiendada oma prindi- ja trükitoodete valikut, pakkuda loomingulisi veebilahendusi ning osutada selliseid teenuseid nagu ööpäevaringne kaugühenduse abil kirjastamine, ning tõhustada tööde töötlemist.

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust

Kui usute, et teid võiks aidata teave selle kohta, kuidas saaksite arendada oma ettevõtte veebipõhiseid prindi- ja trükivõimalusi programmiga Digital1234, klõpsake lingil „Võtke meiega ühendust“ ja leppige kokku kohtumine Konica Minolta esindajaga, kes juhendab teid isiklikult täieliku rakendusjuhendi kasutamisel.