iTraining – tutvuge oma bizhubi seadmega ning kasutage seda kiirelt ja tõhusalt

Alustage iTrainingu kasutamist!

Alustage iTrainingu kasutamist!

Olenemata sellest, milliseid muudatusi või täiendusi te kontoritöös teete, produktiivse ja tõhusa töö jätkamiseks peab muudatuste tegemine ning uute tehnoloogiate omandamine toimuma võimalikult kiiresti. Konica Minolta mõistab seda ja pakub selleks parimat tuge veebiplatvormiga iTraining.


Juhendi iTraining seansid tutvustavad ja selgitavad toote peamiseid omadusi ja funktsioone lihtsalt mõistetavate videotega ning annavad seadmest kiire ülevaate, et saaksite selle ruttu tõhusalt kasutusele võtta. Saate igal ajal ja nii sageli kui soovite vaadata üksikasjalikku teavet seadme funktsioonide kohta. Veebikoolitusi saab vaadata ka tahvelarvutis või nutitelefonis.

Get to know your bizhub!

Start free training

Ühendust võtma

Ühendust võtma
Jah, ma nõustun turunduseesmärkidel kasulikku teavet saama järgmistel viisidel:*

Konica Minolta Baltia praeguste toodete ja teenuste kohta ning teistest sidusettevõtted kontsernis, mis on kohandatud minu isiklikud huvid . Teie andmeid töödeldakse vastavalt meie privaatsuseeskirjadele .

Tekstiväljad, millel on * , on kohustuslikud!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings