bizhub SECURE – nutikas turbefunktsioon aitab hoida teie ettevõtet kaitstuna

Andmed: teie ettevõtte kõige väärtuslikum ja haavatavam vara

Rakenduse bizhub SECURE teenused saab aktiveerida igas Konica Minolta bizhubi multifunktsionaalses seadmes kas kohapeal või enne tarnimist, nii et võite tunda ennast kindlalt ettevõtte suurusest olenemata. Kui rakenduse bizhub SECURE turvameetmed on paigas, siis võite olla kindel, et teie prinditöö andmed on absoluutselt kaitstud.


Teie bizhubi multifunktsionaalne seade ja selle kõvaketas on turvatud tagamaks, et teie andmed poleks lihtsalt kaitstud, vaid need oleks kaitstud bizhub SECURE’IGA.bizhub SECURE

bizhub SECURE

Viimastel aastatel on andmeturberünded muutunud mitmete ettevõtete jaoks suureks probleemiks ning andmevarguste ja häkkimiste laialdane meediakajastus on kahjustanud globaalselt eri ettevõtete finantse ja mainet. 


Konica Minolta mõistab, et andmete kaitsmine on teie äritegevuse jaoks ülioluline. Seetõttu on bizhubi multifunktsionaalsetes seadmetes kõrgeimal tasemel turbefunktsioonid ning bizhub SECURE võimaldab meil pakkuda teile põhjalikku lisakaitset, mis tagab, et teie andmed ei satu võõrastesse kätesse, aga ei häiri samas andmete liikumist teie kontoris. Mida see hõlmab?


bizhub SECURE sisaldab järgmiseid funktsioone.


  • Saate muuta administraatori parooli.
  • Saate krüptida bizhubi seadme kõvaketta kogu sisu.
  • Saate luua turvalise tähtnumbrilise parooli bizhubi kõvaketta lukustamiseks.
  • Saate kõrvalda igasugused jäljed andmetest isegi pärast seda, kui need on kustutatud andmete ajutise ülekirjutamise funktsiooniga.
  • Saate ajastada bizhubi multifunktsionaalse seadme, et see kustutaks automaatselt kõik elektroonilistes kaustades asuvad materjalid.

bizhub SECURE

Of all the resources in today’s business and professional world, your data can be the most valuable – and also the most vulnerable. That’s why Konica Minolta offers lockdown protection with bizhub® SECURE: a set of enhanced password and data security measures to give your bizhub MFP an extra level of security.

bizhub SECURE Platinum

When you work with sensitive information, you need to know it is secure. Even when doing simple tasks such as printing or scanning documents, you could be leaving data open to theft.

Get secure now

Ühendust võtma

Ühendust võtma
Jah, ma nõustun turunduseesmärkidel kasulikku teavet saama järgmistel viisidel:*

Konica Minolta Baltia praeguste toodete ja teenuste kohta ning teistest sidusettevõtted kontsernis, mis on kohandatud minu isiklikud huvid . Teie andmeid töödeldakse vastavalt meie privaatsuseeskirjadele .

Tekstiväljad, millel on * , on kohustuslikud!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings