RETHINK PRINT

Uudne veebiesindus Konica Minolta lahendustega tutvumiseks

Saatke taotlus

BRONEERIGE NÕUSTAMINE MEIE VIRTUAALSALONGIS
 


 

Uudne veebiesindus Konica Minolta lahendustega tutvumiseks

Meil on heameel tutvustada Teile oma uhiuut virtuaalsalongi, kus saate vabalt ringi liikuda - täpselt nagu päris müügisalongis - riskimata oma kodu või kontori turvalisusega. Kasutades detailselt läbimõeldud interaktiivseid funktsioone, mille tarkvara Te ei pea alla laadima, saate reaalajas kohtumisel meie eksperdiga põhjaliku tootetutvustuse, milles keskendutakse toote põhifunktsioonidele ja rakendustele ning kasulikele lahendustele just Teie ettevõttes.
  • Interaktiivne kogemus. Samas – me kohtume päriselt!
  • Saate toote ehitust ja funktsioone põhjalikult uurida.
  • Otsime koos Teiega lahendusi, lähtuvalt Teie organisatsiooni vajadustest ja probleemidest.
  • Leiate oma vajadustele ja eelarvele kõige paremini sobivad lahendused.
Meil on heameel kohtuda Teiega veebis, et Teid nõustada just Teile sobival ajal. Jätke meile oma kontaktandmed, et meie eksperdid saaksid Teiega ühendust võtta niipea kui võimalik.
 

Nõustamise virtuaalsalongis saate broneerida neile seadmetele:

AccurioJet KM-1e

×

KM-1e

Järgides AccurioJet KM-1 eeskuju on AccurioJet KM-1e peamiseks eeliseks endiselt lõputud tootearendusvõimalused praegustelt tootemudelitelt kasumlikumatele rakendustele. Konica Minolta kasutab ära kõik UV-tindiprinteri tehnoloogia eelised, et maksimeerida suurepärast printimisvõimet erinevat tüüpi kandjatele, sealhulgas plastist trükialustele, läbipaistvale kilele, fooliumpaberile, metallalustele, lõuendile ja sünteetilistele trükialustele.

Ka Konica Minolta AccurioJet KM-1e toetab klientide püüdlusi kõrge lisandväärtusega toodete tootmisel, kus on nõutav kvaliteetne produktsioon, väga erinevate trükialuste ühilduvus ja isikupärastatus. Üheks näiteks on Konica Minolta koostöö partnerettevõttega MGI kõrgekvaliteediliste trükitoodete lakkimislahenduste ning dekoratiivseid, keerukaid lõikusi võimaldava digitaalse lasertehnoloogia motioncutter  väljatöötamisel, mille kasutamine avab klientidele rohkem uksi otsesidemete loomiseks agentuuridega.

AccurioLabel 230

×

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230 on lahendus vajadusele vähendada tööaja pikkust, kiiremat kohaletoimetamist, isikupärastamist, versioonide loomist ja tellitava printimise tootmist. Süsteem pakub silmapaistvat tootlikkust, suurepärast pildikvaliteeti ja seda on lihtne kasutada. See muudab selle ideaalseks vahendiks uute turgude avamiseks ja olemasolevate analoogseadmetega kasutamiseks.

Avastage interaktiivne kogemus, vaadake süsteemi põhjalikult ja avastage AccurioLabel 230 kasutegurid.

AccurioPress C14000 / C12000

×

AccurioPress C14000

Põhiomadused

Uued lipumudelid eristavad end enneolematu prindikvaliteedi, hämmastava meediumipaindlikkuse ja kõrgeima automatiseerituse taseme poolest. AccurioPress C14000 töötab puhkepausideta, päevast-päeva, kiirusega kuni 140 lk/min, printides väga mitmesugustele kandjatele ühtlase kvaliteediga, töökindlalt, lihtsalt ja tõhusalt.

SOOVITE TOOTEESITLUST?

Nüüd saame pakkuda virtuaalseid tooteesitlusi oma uhiuues müügisalongis. Meil on heameel kohtuda Teiega veebis, et Teid nõustada just Teile sobival ajal. Täitke lihtsalt meie broneeringuvorm, et meie eksperdid saaksid Teiega ühendust võtta niipea kui võimalik.