Teie karjääri etapp

 

Kas otsite värsket inspiratsiooni oma karjääri jaoks?


Teile meeldib tulevikku plaanida ja vaadata asju teistsuguse nurga alt. Tahate teha midagi tähendusrikast, jääda iseendaks ja töötada meeskonnas, mis loob lisaväärtuseid. Tahate proovida midagi muud, ilma et peaksite kartma läbikukkumist. Teisisõnu otsite ideid ja inspiratsiooni enda arendamiseks. 
 

Pakume teile platvormi teie isiklikuks eduks.

Kas otsite põnevat uut väljakutset esimese klassi perspektiividega? Sel juhul rääkige meiega! Konica Minolta - uuenduslike äri- ja IT-lahenduste põnev kaubamärk - on juhtiv terviklike lahenduste pakkuja ettevõtte dokumentide ja printimise töövoogude jaoks B2B turul.
Kogu Euroopas kujundavad umbes 8900 Konica Minolta töötajat meie visuaalse kontori tulevikku rahvusvahelises keskkonnas, nautides oma loominguliste ideede helde ulatust - tulge ja liituge meiega! Sellel häiriva tehnoloogia ajastul on meie uuenduste ja äriedu edendamisel võtmetähtsusega võimalus vaidlustada status quo.
Loome keskkonna, kuhu kõik kuuluvad. Me võtame omaks individuaalsed erinevused, julgustame inimesi mõtlema väljapoole ja soovime, et kasvaksite isiklikult ja professionaalselt.

Kas see pole just see keskkond, mida soovite oma isikliku eduloo jaoks?