Take a look behind the scenes

 

Elu @ Konica Minolta


Konica Minolta ei ühenda oma töötajaid ainult tööajal. Pakume ka mitmesuguseid kultuuri- ja spordiüritusi, mis annavad eri võimalusi kolleegidega suhtlemiseks, et saaksite veeta lõbusalt aega ka pärast tööpäeva ning koguda uut energiat. Lisaks pakume konkreetseid võimalusi töö- ja eraelu tasakaalu parandamiseks. 

Bike2Work


Korraldame oma Langenhageni peakontoris iga suvi kampaania Bike2Work, et julgustada töötajaid keskkonnale mõtlema – toetada keskkonda ja oma tervist, sõites tööle rattaga. Selle kampaania toetuseks pakume töötajale ruume riiete vahetamiseks ja kohti rataste hoidmiseks.

B2Run

Sport liidab inimesi ja Konica Minolta tahab seda toetada. See tegevus on suunatud inimestele, kellel on ühine kirg – meeskonnas jooksmine. Kõiki Langenhageni peakontoris töötavaid Konica Minolta töötajaid kutsutakse iga aasta liituma ettevõtte jooksuvõistlusega B2Run. Moodustame iga aasta energilise meeskonna, kes naudib sportimist ja meeskonnavaimu.

Rahvusvaheline kogukond

Konica Minolta rahvusvahelise kogukonna eesmärk on ühendada kolleege, kes on kasutanud võimalust töötada välisriigis kolleegidega, kes töötavad ja elavad oma koduriigis. Aidates luua sidemeid kohalike ja välisriiki tööle tulnud töötajate vahel loome tõelise rahvusvahelise kogukonna. Kogemuste vahetamine, ühine ajaveetmine pärast tööpäeva ja üheskoos linnaga tutvumine annavad panuse nii professionaalsete kui ka isiklike rahvusvaheliste sidemete loomiseks.

Pere toetamine

Tunneme oma töötajate ees vastutust. Teeme koostööd professionaalse partneriga, et pakkuda teile põhjalikke konsultatsiooni- ja vahendusteenuseid, mis aitavad teid näiteks lastehoiu või perehooldusega seotud küsimustes.

Laste vaheaja tegevused

Langenhageni töötajate puhkuseplaanide toetamiseks pakume lastele tegevust nende suvise koolivaheaja ajal: teie jätkate tavalist tööelu ja teie lapsed võivad osaleda Konica Minolta lastelaagris, kus nad veedavad põnevaid päevi, mängides näiteks Metsiku Lääne kauboisid ja indiaanlaseid või treenides ennast tsirkuseartistideks.

That's what drives us forward


 

TEHNOLOOGILISTE INNOVATSIOONIDE PROGRAMM

Innovatsioone toetav kultuur on oluline tegur, mis aitab meil muutuda IT-lahenduste pakkujaks. Meie töötajad kutsutakse selles üleminekuprotsessis aktiivselt osalema, nt võivad nad liituda tehnoloogiliste innovatsioonide programmiga TIP. Selle raames saavad eri riikidest ja eri ülesandeid täitvad töötajad osaleda kuuekuulises programmis, kus nad lahendavad agiilsete metoodikatega üldises plaanis määratletud väljakutseid.

LIIKUVUS EUROOPAS

Töötajate liikuvus Euroopas on üks ülioluline tegur, mis aitab meil olla valmis tulevasteks väljakutseteks. Meie tööalase liikuvuse programmid MOVEFORWARD (pikaajaline) ning EXCHANGE (lühiajaline) pakuvad töötajatele võimalust elada ja töötada teises Euroopa riigis, kas kuni 12 kuud või 2 kuni 3 aastat.


KM MoveForward Logo
KM Exchange Logo

Development European Mobility

AKADEEMIA

Püüame pidevalt toetada oma töötajaid tõhusate ja vajadusepõhiste koolituste ning haridusprogrammidega. Tänu ettevõttesisesele akadeemiale saame reageerida kiiresti tegevusvaldkonna uutele trendidele ja turuarengutele ning luua ruttu neile vastavaid koolitusi. Lisaks sellele pakume regulaarselt sertifitseerimiskursuseid müügi- või teenindustaustaga töötajatele, et valmistada neid võimalikult hästi ette väljakutseteks, millega nad võivad oma töös kokku puutuda.      


KM Academy Logo

Academy Testimonial

Avalik kohalolek


Konica Minolta osaleb regulaarselt erinevatel messidel ja üritustel, pakkudes meie ettevõtte ja toodete huvilistele palju võimalusi saada teavet teemadel, millega tegeleme, ning ka täiusliku platvormi meiega otseste kontaktide saamiseks.
 

Alustage oma looga!

Vaadake meie tööpakkumisi
Header Image Career