Hallatud prinditeenused

Keskenduge oma tööle ja laske meil hallata prinditaristut

Tutvuge optimeeritud prinditeenuste võimalustega


Teie prinditaristu peaks sobituma teie ettevõtte konkreetsete vajadustega ning peab toetama sujuvalt teie protsesse ja töövooge. Mis kõige tähtsam – see peab olema töökindel!

Paljud tänapäeva prindikeskkonnad koosnevad prindi-, pildindus- ja faksiseadmetest, mis ei ole seadistatud ega hallatud viisil, mis võimaldaks neil pidada sammu kaasaegse kiire ärimaailmaga. Sellised korratud struktuurid häirivad teie organisatoorset tõhusust.


Kui töötajad peavad kulutama liig palju aega administreerimisele ja riistvaraprobleemide lahendamisele, siis ei saa nad keskenduda oma põhiülesannetele ning see raiskab nii aega kui ka raha. Optimeeritud prinditeenuste eesmärgiks on aidata teie ettevõttel kõigi prindi- ja skannimsprotsesside tõhusust suurendada.


Loome teie vajadustele vastava individuaalse lahenduse, mis tagab maksimaalse andmeturbe, on rahaliselt mõistlik ja keskkonnasõbralik. Garanteerime kulude vähenemise ja probleemivabad protsessid ning töötame ajalooliste andmete ja tulevikueesmärkide põhjal välja täiendusstrateegiad. Prindihaldus on optimeeritud prinditeenuste oluline osa. See kannab hoolt kogu prindi- ja skannimistaristu eest, mh ka rutiinsete ülesannete eest, nagu automaatne varustamine kulutarvikutega. Lisaks püüame saavutada pidevat optimeerimist ning vabastada teid ja teie töötajaid kõrvalistest ülesannetest, et saaksite keskenduda täielikult oma põhitööle.

Optimeeritud prinditeenused

Optimeeritud prinditeenused

Optimeeritud prinditeenused

Konica Minolta optimeeritud prinditeenused (OPS) kombineerivad konsultatsiooni, riistvara, tarkvarajuurutust ning töövoohaldust, et vähendada dokumendikulusid. Kui teie prinditaristut kontrollitakse meie hallatud teenustega, tagab meie ennetav ja prognoosiv hooldus, et seadmed toimivad alati töökindlalt ning seisakuajad on minimaalsed. See kõik tagab minimaalse jõupingutusega maksimaalse produktiivsuse ja tõhususe ning laseb teil ja teie töötajatel administratiivtööde asemel oma põhiülesannetele keskenduda.

Riistvara
hardware icon
Konica Minolta printimise riistvara

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Konica Minolta optimeeritud prinditeenused koosnevad järgmistest komponentidest

   

   

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

OPS-i konsultatsioon

Konsultatsiooniteenused kliendi praeguse seisundi või tööviisi analüüsimiseks ja hindamiseks, mille tulemusel koostatakse teie konkreetsetele vajadustele kohandatud lahendus.

Kohandamisfunktsiooni ikoon

OPS Implement
Teie praegustele vajadustele vastav juurutamine, integreerimine, muudatuste haldamine, projektijuhtimine ja koolitamine

Produktiivsusfunktsiooni ikoon

OPS Manage
Skaleeritav valik automaatseid teenuseid teie kogu printerite pargi käitamiseks ja haldamiseks

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust

Võtke juba täna meiega ühendust. Pärast praeguse olukorra, valupunktide või probleemide ning plaanide või tulevikunõuete analüüs koostavad meie eksperdid spetsiaalselt teie jaoks individuaalse optimeerimiskava ja halduspaketi, mis vastab teie eesmärkidele ning ootustele.

Get our brochure

Get tailored solutions and simplify your daily work

Download now