Prindiseade, mis on täpselt sama mobiilne kui teie ise

Modernse töökoha jaoks kohandatud prinditehnoloogia

Mobiilprintimine


Vanasti tehti tööd sageli ühes kindlas kohas, kuid viimastel aastatel on moodne töö muutunud palju liikuvamaks. Töötajad saavad nüüd teha tööd ka reisil olles, korraldada koosolekuid väljapool kontorit (nt kliendi peakorteris) või lõpetada tööülesandeid kodus. See muudatus suurendab oluliselt tõhusust ja töövoo paindlikkust. Mobiiltelefonid vastavad täiuslikult tänapäevase töötaja vajadustele – need on alati käepärast, neid on lihtsalt kasutada ning need toetavad kiiret ja tõhusat suhtlemist.

Konica Minolta pakutava mobiilprintimise arendamisel peeti silmas tänapäevase töötaja vajadusi. See on turvaline ja kiire lahendus, mis ei nõua mingit lisataristut. Vajate lihtsalt mobiiltelefoni või mõnda muud mobiilseadet ning Konica Minolta multifunktsionaalset seadet. Kaugühendusega printimist saab algatada lihtsalt vaid mõne toiminguga isegi siis, kui te ei viibi kontoris. Süsteem laseb teil vabalt ja paindlikult tegutseda, reageerida viivituseta isegi siis, kui te ei viibi kontoris ning kõrvaldada sekundiga dokumentides märgatud vigasid.

Mobiilprintimine

Mobiilprintimine

Konica Minolta pakutava mobiilprintimise arendamisel peeti silmas tänapäevase töötaja vajadusi

EveryonePrint on juhtiv mobiilprindi lahendus, mille abil saavad kasutajad edastada prinditöid lihtsalt ja kiirelt oma sülearvutist, mobiilseadmest või muust seadmest hallatud printerisse. EveryonePrint võimaldab ärikasutajatel ja külalistel luua ühe lihtsa lahenduse abil ühenduse olemasolevate prindiseadmetega, ilma et peaksite selleks olemasoleva riistvara ja taristu välja vahetama.


Konica Minolta Mobile Print

See on tasuta mobiilprintimise rakendus kõikidele suurematele mobiiliplatvormidele, sh iOS, Android ja Windows 10, mis ühendab mobiilsideseadmed multifunktsionaalsete Konica Minolta bizhubi väljundsüsteemidega. Selle rakenduse kaks põhifunktsiooni on mobiilseadmest prinditööde saatmine ja tööde mobiilseadmesse skannimine, tänu millele on olulised dokumendid ärikasutajatel alati käeulatuses.

Riistvara
hardware icon
Konica Minolta printimise riistvara

Kas otsite parimat digitaalse prindi- ja trükitöö jõudlust? Te olete selle leidnud. Konica Minolta trüki- ja prinditööde riistvara on valdkonna etalon ning need seadmed suudavad pakkuda revolutsioonilist värviliste kujutiste kvaliteeti, ülikiiret mustvalget väljundit ja professionaalseid liinisiseseid viimistlusvalikuid, et täita teie keerukate tööde nõudmisi ja teha palju muud. Olenemata teie ettevõtte suurusest või tegevusvaldkonnast võimaldab meie prindi- ja trükitööde riistvara teil oma prindi- ning trükitööde taristut üles ehitada, digitaalset sisu hallata, rakendada tipptasemel mõõtevahendeid ja tutvuda muude lahendustega, mis aitavad teil töövoogu tundmatuseni muuta.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta tarkvaratooted

Tutvuge arvukate võimalustega, kuidas Konica Minolta tarkvaratooted saavad toetada teie tegevust. Konica Minolta aitab lahendada ettevõttesiseseid probleeme, ühtlustab eri tööstiile ja pakub teie tegevusvaldkonna vajadustele vastavaid tarkvaralahendusi. Konica Minolta jaoks on teie vajadused alati kõige tähtsamad, tänu millele suudab ta täita ka kõige nõudlikumate globaalsete organisatsioonide tarkvaravajadusi. Süsteemi abil saate kontrollida kõigi prindi- või kopeerimistööde kulusid, luua täpsemaid turvameetmeid, mis aitavad tagada, et tundlikud dokumendid ei satu võõrastesse kätesse ning teha palju muud.

Teenused
service icon
Alati teie teenistuses

Meie kogenud ekspertteadmistega spetsialistid vastavad teie kõigile küsimustele ja selgitavad, kuidas toodet kasutada. Meie teenused töötavad teie huvides tugisüsteemis, mille eesmärk on tagada, et teie ja teie ettevõte saaksid lahendusi täielikult kasutada. Pakume laia valikut teenuseid, sh konsulteerimisteenustega kombineeritavaid optimeeritud trükiteenuseid, riist- ja tarkvara juurutamist, dokumentide kulutusi vähendavat töövoo haldamist ning nutikaid turvateenuseid, mis aitavad teie ettevõtet kaitsta.

Ettevõtte võimaluste laiendamiseks ei pea te investeerima kallitesse seadmetesse – mobiilprintimine ei nõua mingit kulukat lisataristut. See on teie ettevõtte jaoks kulutõhus ja efektiivne lahendus. Konica Minolta multifunktsionaalsete seadmetega saate oma asukohast olenemata printida seda, mida tahate. Võite otsida automaatselt samas võrgus olevat seadet ja luua sellega ühenduse. Kui tahate kasutada kaugprintimist, siis valige lihtsalt printer, millega teil on mobiilseadme kaudu ühendus. Selliste prinditeenuste nagu AirPrint, Mopria Print Service või Google’i pilvprintimine kasutamiseks ei ole vaja installida lisaprinteridraivereid. 


Mobiilprintimine on kiire ja mugav ning mis kõige olulisem – see on turvaline. See tagab, et privaatsed andmed ei satu volituseta isikute kätte, luues eraldi ID ja parooli iga töötaja jaoks, kellel on luba multifunktsionaalse printeri kasutamiseks. Saate kontrollida juurdepääsuõiguseid, piirates neid selliste inimeste puhul, kellel pole luba konfidentsiaalsete andmete kopeerimiseks, ning saate samas lubada külastajatel oma ruumides printereid kasutada. Nii et tutvuge juba täna mitmesuguse võimalustega, mida mobiilprintimine pakub teie ettevõttele.

   

   

Mobiilsusfunktsiooni ikoon

Bluetoothi kaudu autentimine

Puutefunktsiooni ikoon

Kasutajanime ja parooli või NFC abil autentimine

Tehnoloogia ikoon

Pilvprintimine

Prindifunktsiooni ikoon

Otsene Interneti kaudu printimine

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Lihtne kasutada

Lõpptöötluse funktsiooni ikoon

Toetab populaarseid formaate

Skannimisfunktsiooni ikoon

Printimine ja skannimine mobiilseadmest

Lisateave

Lisateave

Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust, kui soovite lisateavet mobiilprintimise võimaluste, oma olemasoleva taristu konfigureerimise ja toetatud mudelite kohta. Kas teil on küsimusi juhtmevaba printimise või eri autentimisvõimaluste kohta? Arutame hea meelega teie konkreetseid vajadusi ja koostame lahenduse, mis vastab teie nõudmistele.

Enjoy a flexible mobile workstyle

Download the brochure

For further information on the capabilities of mobile printing, configuring your existing infrastructure and a list of the models supported, please don’t hesitate to contact us. Questions about wireless printing, perhaps, or different means of authentification? We’ll be more than happy to talk to you about your individual needs, and put together a solution that best suits those requirements.