Nutikad pilvteenused

Kuidas oleks, kui teie kontoriseadmed oleksid sama paindlikud kui teie telefon?

Asjade Interneti kõigi seadmete suurem produktiisus ja ühenduvus


Veebitehnoloogia kiire areng ja klientide ühe suuremad nõudmised on muutnud nutitelefonid ning tahvelarvutid vaid mõne aasta jooksul väga paindlikkeks intuitiivseteks seadmeteks, mille andmetöötlusvõimsust poleks varem olnud võimalik isegi ette kujutada.

Tänapäeval saate nutikate pilvteenuste abil vaid mõne lihtsa toiminguga laadida alla rakenduse, mis ei kohanda ainult nutitelefoni teie organisatsiooni individuaalsete vajaduste järgi, vaid millega saate ka tõhusalt finantse hallata, fotosid töödelda, pilvteenuseid kasutada ja palju muud teha. Konica Minoltaga saate seda uut tegutsemisvabadust ja paindlikkust kasutada nii oma isiklikus elus kui ka ärimaailmas.

Nutikad pilvteenused

Nutikad pilvteenused

Nautige pilvtehnoloogia eeliseid

Kasutage nutikaid pilvteenuseid oma huvides. Konica Minolta pakub teie organisatsioonile oma seadmete jaoks rakendusi, mis täidavad kõik vajadused. Peate lihtsalt juurutama rakendused oma Konica Minolta seadmetes ja saate asukohast olenemata kasutada pilvtehnoloogiat, mis ei vaja ulatuslikku hooldust ega lisataristut. Spetsiaalsed nutikad pilvrakendused töötavad kas otse teie seadmes või pilves, säästes nii aega, vaeva ja raha.

Riistvara
hardware icon
WorkPlace Hub

WorkPlace Hub toetab teie ettevõtte kasvamist ja aitab saavutada konkurentsieeliseid. See pakub teile tegutsemisvabadust ja paindlikkust, nii et võite lisada just teie ettevõttele vajalikke funktsioone ning saate töötada lihtsalt ja turvalisel viisil, kohandades tehnoloogiat arengu käigus töövooga ja valides WorkPlace Hubi just teie vajadustele vastavaid rakendusi. Konica Minolta nutikate pilvteenusete abil saate hallata ka kõiki litsentsimis- ja installimisprobleeme.

Tarkvara
software icon
Konica Minolta MarktetPlace

Konica Minolta MarketPlace’is saate lihtsalt sirvida, osta ja laadida alla rakendusi, mis on loodud spetsiaalselt multifunktsionaalsete printerite süsteemide jaoks. Sarnaselt mobiilseadmetele saate juurdepääsu spetsiaalselt meie klientide ärivajadustele vastavatele rakendustele multifunktsionaalse printeri juhtpaneelil. Võite vaadata ettevõtte teateid, hankida juurdepääsu vormide/mallide teegile, saata skannimistöid Microsofti SharePointi ja töid sealt alla laadida, säilitades samas optimaalse töövoo, mille töökindluse tagab Konica Minolta.

Teenused
service icon
Installimine, konfigureerimise teenus ja kasutajakoolitus

Kui usute, et Konica Minolta nutikad pilvteenused võiksid teie ettevõtte jaoks kasulikud olla, siis juhendab meie pühendunud meeskond teid AD, LDAP või serveri ühenduse seadistamisel ning rakenduste installimisel. Saate läbida professionaalse kasutaja koolituse rakenduste ja teenuste levitamiseks ning hooldamiseks. Pakume selget ja lihtsalt mõistetavat tuge, nii et peagi imestate ise, kuidas saite enne üldse ilma rakenduste ja nutikate pilvteenusteta töötada.

Täiuslikult teie ettevõtte jaoks kohandatud funktsioonid

Nutikad pilvteenused ei ole lahendused, kus üks variant sobib kõigile. Individuaalseid funktsioone tuleb kohandada teie organisatsiooni konkreetsete vajadustega, mis võib teie produktiivsust potentsiaalselt väga ulatuslikult suurendada. Konica Minolta nutikas pilvteenus pakub kõike, mida moderne, kiiresti arenev ettevõte võiks iialgi vajada nutika, kiire ja paindliku lahendusena. 


Meie IaaS-i (taristu teenusena) pilvserverite abil saab teie organisatsioon juurdepääsu tipptasemel serveritehnoloogiatele ilma, et peaksite ostma selleks riist- ja tarkvara. Iga kord, kui teie organisatsioon vajab uut pilvserverit, saame juurutada kiiresti serveri, mis on kohandatud teie konkreetsete vajaduste järgi. 


Meie paindlik IaaS-i teenuse osutamise mudel võimaldab meil serveri konfiguratsiooni kohandada, pakkuda standardset pilve varundusteenust kuni 14-päevase säilitusega, valikulist otsest võrguühendust, eri litsentsipakette ning haldus- ja juurutusteenuseid kõige selle toetamiseks. Te ei pea investeerima keerukasse tarkvarasse – kõik meie rakendused on selged ja lihtsalt kasutatavad, täiustades teie seadme võimalusi just nii nagu vajate. 


Kohandate selle lihtsalt oma ettevõtte töövooga, et suurendada oluliselt produktiivsust. Saate alati kasutada populaarseid pilvteenuseid, k.a OneDrive for Business, SharePoint Online, Google Drive, Dropbox ja paljusid teisi. Meie kõigi asjade Interneti üksuste tsentraalne haldamine säästab teie aega ja te ei pea nägema vaeva iga seadme käsitsi konfigureerimisega ning saate oma asukohast olenemata koondada oma töö ühte kohta.

   

   

Puutefunktsiooni ikoon

Saate kõiki oma seadmeid tsentraalselt hallata

Mobiilsusfunktsiooni ikoon

Ühendatud populaarsete pilvtehnoloogiatega

Kvaliteedi funktsiooni ikoon

Pakub lisafunktsioone

Kohandamisfunktsiooni ikoon

Kohandatud teie vajaduste järgi

Kasutatavusfunktsiooni ikoon

Tasuta automaatsed värskendused

Tehnoloogia ikoon

Turvaline ja paindlik

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks

Võtke meiega ühendust

Kas olete valmis astuma sammu edasi ja hakkama kasutama modernseid nutikaid pilvlahendusi? Konica Minolta on valmis teid aitama. Kui te pole kindel, milline rakendus või teenus teie jaoks kõige paremini sobib, kõige tõhusamalt töövoogu lihtsustab ja aitab kõige rohkem raha säästa, siis võtke juba täna ühendust mõne meie eksperdiga ning aitame teil hea meelega kõiki probleeme kõrvaldada ja pakume täiuslikku lahendust teie ärivajaduste täitmiseks.

Ready to take a step forward and start using modern smart cloud solutions? Konica Minolta is here to help. If you’re not sure which application or service will work best for you, streamline your workflow and help you save money, just contact one of our experts today – we’ll be happy to address all the issues involved and suggest the perfect solution for your business needs.