ABBYY PDF Transformer

Sissejuhatus

ABBYY PDF Transformer+ Pro sisaldab endas kahte omadust - PDFi moodustamine ja PDFi konverteerimine. Ideaalne lahendus neile kes otsivad kergestikasutatavat programmi, mis oleks soodne kuid samas võimas PDF dokumentide käsitlemises. Ühe klahvivajutusega on võimalik konverteerida PDF fail Microsoft Word`i,Excelisse, Power Pointi või Visiosse ning vastupidi.

Kirjeldus

PDF failid
ABBYY PDF Transformer on võimas vahend konverteerimaks kõiki tüüpe PDF dokumente redigeeritavateks formaatideks ja vastupidi. PDF dokumentideks on võimalik konverteerida Microsoft Wordi, Exceli, PowerPoint, Text ja HTML faile.

Mitmekeelne konverteerimine
ABBYY PDF Transformer 3.0 konverteerib dokumente 184 keeles (ka eesti keeles), need keeled võivad olla ka dokumendis kombineeriud. Tuvastuskeeled: Inglise, Saksa, Prantsuse, Hispaania, Hollandi, Itaalia, Ungari, Poola, Vene, Albaania, Bulgaaria, Kataloonia, Tsehhi, Horvaatia, Taani, Eesti, Soome, Kreeka, Kurdi, Läti, Leedu, Ladina, Makedoonia, Malta, Moldaavia, Norra (Bokmal), Norra (Nynorsk), Portugali (Brasiilia), Portugali (Portugal), Rumeenia, Serbia (Kirillitsa), Serbia (Ladina), Slovakkia, Sloveenia, Rootsi, Türgi, Ukraina.

PDF Turvaseadmed
PDF Transformeril on turvasedmed mis võimaldavad PDF`i moodustajal avamist kaitsta salasõnagavõi keelata näiteks printimine või lehtede lisamine ja kustutamine.

Integreeritus Microsoft Office`ga
ABBYY PDF Transformer 3.0 on täelikult integreeritud Microsoft Office aplikatsiooniga. Tänu sisseehitatud PDF`i töömenüüle on võimalik PDF`i konverteerida Microsoft Wordis, Exelis ainult ühe hiireklahvi vajutusega.

PDF`i moodustamine läbi printeri driveri
Kasutajatel on võimalus moodustada PDF fail ka läbi teiste aplikatsioonide mis toetavad "Prindi" funktsiooni. Peab vaid valima "PDF-Xchange for ABBYY PDF Trransformer 3.0" valikurealt. Tänu sellele on valik laiendatud (võimalus kohandada lehe suurust või lisada vesmärki jne).

Toetatud formaadid

Sissetulevate failide formaadid:

Microsoft Word (DOC, DOCX, RTF)
Microsoft Excel (XLS, XLSX) 
Microsoft PowerPoint (PPT, PPTX)
Microsoft Visio (VSD, VSDX)
Iga rakendusega läbi printimise funktsiooni

Väljaminevate failide formaadid:

Microsoft Word 97-2003/2007-2010  (DOC, DOCX)
Microsoft Excel 97-2003/2007-2010 (XLS, XLSX) 
Rich Text Format (RTF) 
PDF/A, Searchable PDF
TXT, HTML
 

Tehnilised nõuded

  • Intel® Pentium®/Celeron®/ Xeon™, AMD K6/Athlon™/Duron™ või vastav eelnevaga protsessor vähemalt 200 MHz.
  • Microsoft® Windows® XP, Windows® 2000 (SP2 või uuem), Windows® Server 2003
  • 32 MB RAM minimaalselt; 128 MB RAM või rohkem soovituslikult
  • 230 MB vaba ruumi kõvakettal
  • Super VGA (800x600) või kõrgema eraldusvõimega videoadapter ja monitor

ABBYY PDF Transformer Prooviversioon

Aktiveerimiseta töötab program 30 päeva peale installeerimist. Programmi aktiveerimiseks täitke palun lühike vorm "Litsents".

Enter security code:
 Security code

Tekstiväljad, millel on * , on kohustuslikud!

Nõuded litsentsile
Kas soovite litsentsida PDF Transformer?

“PDF Transformer 3.0” aktiveerimisvõtme saamiseks palun täitke allolev vorm. Peale info kontrollimist saadame 1-2 päeva jooksul litsentsi võtme teie poolt esitatud e-maili aadressile.